693 003 624

biuro@i-meblenawymiar.pl

Szafy wnękowe i zabudowy przedpokoju w Bydgoszczy

Zabudowy wnęk i szafy z drzwiami przesuwanymi na wymiar

Szafy z drzwiami przesuwanymi i zabudowane wnęki idealnie wykorzystują powierzchnię ściany od podłogi po sufit. Dowolne rozplanowanie wnętrza szafy i podzielenie go półkami i szufladami pozwala spełniać jej różnorodne zadania. Od szafy na ubrania poprzez schowek na buty po miejsce na przechowywanie bielizny - pościelowej i codziennej. Zastosowanie przesuwanych drzwi w szafach na wymiar nie ogranicza pozostałej powierzchni pomieszcznia. Zastosowanie odpowiednich, eleganckich materiałów konstrukcyjnych pozwala spełniać takim szafom funkcje ozdobne w pomieszczeniach. Często stosowane na drzwiach frontowych lustra optycznie powiększają pokój lub przedpokój.

Masz pytania - zadzwoń:
693 003 624

Masz pytania - napisz:
biuro@i-meblenawymiar.pl

Każde pomieszczenie czy to w domu czy w mieszkaniu ma swoją szczególną charakterystykę - swój potencjcał do do wykonania zabudowy. Mogą to być wnęki, miejsca pod skosami dachów, przedpokoje, przestrzenie w narożnikach czy też po prostu wolne ściany. W czasie rozmowy z Państwem, podczas tworzenia projektu szafy wnękowej na wymiar omówimy wszystkie możliwości zabudowy takich miejsc aby w pełni wykorzystać potecjał pomieszczeń pozostawiając przy tym maksymalnie dużo wolnej przestrzeni.

Wykorzystujemy elementy konstrukcyjne i materiały renomowanych firm (Indeco, Sevroll, Laguna, Bonari, Hettich) co pozwala naszym szafom funkcjonowaćbezawaryjnie przez długie lata

Przykłady zastosowania szaf wnękowych robionych na wymiar:

  • szafy wnękowe - najczęściej z drzwiami przesuwnymi do zabudowy małych przestrzeni
  • szafy gospodarcze - do przechowywania przedmitów codziennego użytku takich jak odkurzacz czy deska do prasowania
  • szafy ubraniowe - pełniące funkcję garderoby
  • szafy biurowe - pomocne w pracy biurowej tak często wykonywanej w domu
  • szafy kuchenne
  • spiżarnie
  • szafki na buty
  • pawlacze

Do produkcji szaf na wymiar standardowo wykorzystujemy laminowane płyty wiórowe o grubości 18 mm - nadają sie one idealnie do wnętrza szaf. Elementy zewnętrzne wykonujemy przeważnie płyty lakierowane (matowe, półmatowe, z połyskiem) lub forniry (płyty MDF dwustronnie oklejone okleiną naturalną z różnych gatunków drewna np. buku, dębu, brzozy, olchy, jesionu i innych). Przesuwne drzwi najczęściej osadzamy w aluminiowych ramach w szerokiej gamie kształtów i kolorów - wszystkie posiadają szczotki przeciwkurzowe. Materiał wykorzystywany do produkcji drzwi orzesuwnych to najczęściej standardowy MDF, fornir, szkło lub lakobel na podkładzie z płyty, lustro na podkładzie z płyty albo od tyło podklejone zabezpieczająca folią.

Wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolic, pragnących fonkcjonalnie zagospodarować nieużywaną przestszeń w domach lub mieszkaniach zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Przykłady szaf wnękowych i zabudów

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka przykładów robionych na wymiar zbudów i szaf z drzwiami przesuwnymi.

Szafy wnękowe

Realizacja w Bydgoszczy na osiedlu Błonie

Powiększ

Szafa wnękowa na wymiar z drzwiami przesuwanymi

Szafy wnękowe

Realizacja w Bydgoszczy na osiedlu Wyzyny

Powiększ

Szafa na wymiar z drzwiami przesuwanymi

Szafy wnękowe

Realizacja w Osielsku pod Bydgoszczą

Powiększ

Szafa z lustrem na wymiar

Szafy wnękowe

Realizacja w Murowańcu k. Bydgoszczy

Powiększ

Szafa na wymiar z drzwiami przesuwanymi

Szafy wnękowe

Realizacja w Lisim Ogonie k. Bydgoszczy

Powiększ

Szafa na wymiar z drzwiami przesuwanymi i lustrami

Szafy wnękowe

Realizacja w Bydgoszczy na Wzgórzu Wolności

Powiększ

Szafa wnękowa na wymiar z drzwiami przesuwanymi